Najpopularniejsze
Najemca
Dodatkowa przestrzeń
Budynek
Pomieszczenia
Pozostałe
Brak ofert spełniających warunki twojego wyszukiwania.

Pokoje na wynajem we Wrocławiu

Wynajem pokoju może być świetną opcją dla osób, które chcą uniknąć zobowiązań związanych z zakupem nieruchomości lub które chcą zachować elastyczność w zmianie miejsca zamieszkania. Wynajem pokoju daje możliwość znacznego obniżenia kosztów zamieszkania, wiąże się z tym jednak pewne niedogoności tj. mniejsza prywatność, konflikty ze wspólokatorami, mniejsza przestrzeń w lodówce czy też problem z podziałem obowiązków sprzątania części wspólnych. Wynajem pokoju jest szczególnie popularny wśród osób młodych, a szczególnie studentów ceniących sobie zalety ekonomiczne tego rodzaju najmu.

Warto wspomnieć iż umowy najmu pokoju są zazwyczaj bardziej elastyczne i nierzadko można zlaeźć oferty z możliwością wypowiedzenia umowy już po jednym miesiącu lub możliwości znalezienia na swoje miejsce innej osoby.

Wrocław - miasto spotkań

miejsce w którym warto zamieszkać

Miasto Wrocław jest historyczną stolicą Śląska i jednym z największych i najstarszych miast w Polsce. Przez Wrocław przepływa 5 większych rzek z których największa jest Odra. Wrocław przez wielu nazywany jest "miastem stu mostów" ze względu na występowanie szczególnie wielu mostów.

Wrocław uchodzi za miasto przyjazne dla mieszkańców i regularnie zajmuje wysokie pozycje w tankingach zadowolenia z życia. We Wrocławiu każdy znajdzie swoje miejsce ponieważ jest to miasto otwarte na wiele kultur. Dzięki temu znajdziesz w nim bogatą ofertę kulturową, rozrywkową oraz gastronomiczną.

Wrocław został sklasyfikowany w IX kategorii w rankingu miast o znaczeniu globalnym opublikowanym przez Globalization and World Cities Research Network. Spośród polskich miast utąpił w nim jedynie Warszawie.

Masz mieszkanie i szukasz najemcy?

W ciągu 5 minut możesz zamieścić ogłoszenie twojego mieszkania w naszym portalu BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW i zobowiązań!

Dodaj BEZPŁATNE ogłoszenie