Najpopularniejsze
Najemca
Dodatkowa przestrzeń
Budynek
Pomieszczenia
Pozostałe
Bez prowizji
Mieszkanie na wynajem
Dwa pokoje z balkonem w cichej okolicy nowe mieszkanie
Wrocław, ul. Długa
Dostępne od
1.10.2024r.
Pokoje
2
Opłaty
550,00zł/mc
Mieszkanie na wynajem
Mieszkanie dwupokojowe z balkonem przy galerii DOMAR
Wrocław, ul. Braniborska
Dostępne od
1.05.2025r.
Pokoje
2
Opłaty
400,00zł/mc
Mieszkanie na wynajem
Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Plac Orlat Lwowskich
Wrocław, pl. Orląt Lwowskich
Dostępne od
Od zaraz
Pokoje
2
Opłaty
600,00zł/mc

Mieszkania na wynajem we Wrocławiu

Wynajem mieszkania może być świetną opcją dla osób, które chcą uniknąć zobowiązań związanych z zakupem nieruchomości lub które chcą zachować elastyczność w zmianie miejsca zamieszkania. Wynajem mieszkania daje nam całkowitą prywatność oraz brak potencjalnych współlokatorów z ktorymi moglibyśmy się nie dogadać.

W przypadku wynajmowania mieszkania najczęściej zawierane są umowy na czas określony 12 miesięcy oraz z kaucją w wysokości miesięcznego czynszu wraz z opłatami.

Wrocław - miasto spotkań

miejsce w którym warto zamieszkać

Miasto Wrocław jest historyczną stolicą Śląska i jednym z największych i najstarszych miast w Polsce. Przez Wrocław przepływa 5 większych rzek z których największa jest Odra. Wrocław przez wielu nazywany jest "miastem stu mostów" ze względu na występowanie szczególnie wielu mostów.

Wrocław uchodzi za miasto przyjazne dla mieszkańców i regularnie zajmuje wysokie pozycje w tankingach zadowolenia z życia. We Wrocławiu każdy znajdzie swoje miejsce ponieważ jest to miasto otwarte na wiele kultur. Dzięki temu znajdziesz w nim bogatą ofertę kulturową, rozrywkową oraz gastronomiczną.

Wrocław został sklasyfikowany w IX kategorii w rankingu miast o znaczeniu globalnym opublikowanym przez Globalization and World Cities Research Network. Spośród polskich miast utąpił w nim jedynie Warszawie.

Masz mieszkanie i szukasz najemcy?

W ciągu 5 minut możesz zamieścić ogłoszenie twojego mieszkania w naszym portalu BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW i zobowiązań!

Dodaj BEZPŁATNE ogłoszenie